Polska firma CRO

Monitorowanie badań klinicznych

Szkolenia: ICH-GCP, Akademia Brillance

Brillance Sp. z o.o. - tegorocznym laureatem nagrody „Diamenty miesięcznika Forbes 2017”


Z przyjemnością informujemy, że firrma Brillance Sp. z o.o. została tegorocznym laureatem nagrody „Diamenty miesięcznika Forbes 2017”.  

 

Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które w ostatnich trzech latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brane pod uwagę były tylko firmy, które terminowo złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy i uzyskały pozytywny rating wiarygodności (na podstawie wskaźników EBIT i ROA). Kolejnym kryterium była wysoka płynność bieżąca i nie zaleganie z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych. Ranking został opracowany przez edytorów magazynu Forbes we współpracy z wywiadownią Bisnode Polska. Wycena przedsiębiorstw  odbywała się za pomocą metody szwajcarskiej, która łączy w sobie metodę majątkową oraz dochodową.

 

W dniu 18.05.2017 w Hotelu Starym w Krakowie odbyła się uroczysta gala Forbesa, podczas której rozdano nagrody. Nagrodę w imieniu Spółki odebrał Prezes Zarządu - Dr n. med. Paweł Dyras.

 

 

 

  

http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-dla-najlepszych-firm-z-wojewodztwa-malopolskiego-zdjecia,artykuly,212828,1,1,1.html

Aktualności

Brillance jako Sponsor 2018 BIO CEO & Investor Conference

 

Brillance wystawcą na kongresie Partnerships in Clinical Trials 2017

 

 

Brillance Sp. z o.o. - tegorocznym laureatem nagrody „Diamenty miesięcznika Forbes 2017”

CRO Poland

Badania Kliniczne

Monitorowanie Badań Klinicznych