Praca

Brillance Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowiska:

Monitor Badań Klinicznych - Clinical Research Associate

Opis stanowiska

  • monitorowanie i set-up badań klinicznych zgodnie z wytycznymi protokołu badania, GCP, obowiązującymi SOPs i regulacjami prawnymi
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją związaną z prowadzonym projektem badawczym
  • rejestrowanie badań klinicznych w Komisjach Bioetycznych i CEBK

Wymagania
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Monitora Badań Klinicznych (z uwzględnieniem wizyt: pre-study, inicjującej, monitorującej i zamykającej)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: medycyna, farmacja, analityka medyczna, nauki pokrewne)
  • znajomość zasad ICH GCP
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • efektywne zarządzanie czasem i zdolności organizacyjne
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność rozwiązywania sytuacji problemowych

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • rozwój kariery zawodowej
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji kandydata
  • narzędzia pracy

Clinical Trial Assitant – Asystent ds. Badań Klinicznych (CTA)

Miejsce pracy: Kraków

Poszukujemy Kandydata, który aktywnie będzie koordynował proces monitorowania badań klinicznych od strony administracyjnej zapewniając wsparcie Monitorom i Starszym Monitorom Badań Klinicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane, ale niekonieczne: medycyna, farmacja, analityka medyczna, nauki pokrewne lub slawistyka, bohemistyka),
  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku Koordynatora badań klinicznych
  • biegła znajomość języka angielskiego (warunek obligatoryjny)
  • dokładność
  • systematyczności oraz efektywnego zarządzania czasem
  • zdolności organizacyjne
  • prawa jazdy kat. B
  • chęć rozwoju w obszarze badań klinicznych

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie obsługą administracyjną badań klinicznych
  • organizacja i archiwizacja dokumentacji związanej z prowadzonym projektem badawczym
  • przygotowywanie wniosków niezbędnych do uzyskania zgody URPL i Komisji Etycznej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę z możliwością zdobycia doświadczenia w badaniach klinicznych
  • wprowadzenie do obowiązków i pomoc ze strony doświadczonych kolegów
  • przyjazne środowisko pracy

Życiorys oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesłać na adres: praca@brillance.pl lub skorzystać z poniższego e-formularza aplikacyjnego. Do ww. dokumentów należy dołączyć podpisany formularz informacyjny dotyczący danych osobowych o treści dostępnej tutaj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie poniżej swojego CV, listu motywacyjnego w wersjach polskich i angielskich, oraz podpisanego formularza dotyczącego danych osobowych.

Formularz Informacyjny oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych w cElach kontaktowych z Brillance sp. z.o.o.

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Brillance Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 167 B, 30-212 Kraków, tel. +48 12 623 07 15.

2. Jeżeli chciałby/chciałaby Pan/Pani uzyskać informacje dotyczące Pana/Pani danych osobowych, proszę zwrócić się do inspektora danych osobowych ustanowionego przez Administratora Danych. Dane kontaktowe inspektora to: privacy@brillance.pl

3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną przy użyciu systemu zastosowanego na oficjalnej stronie internetowej Brillance Sp. zo.o. (www.brillance.pl - zakładka KONTAKT).

4. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o wyrażoną przez Pana/Panią zgodę - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

5. Może Pan/Pani cofnąć wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, które to przetwarzanie miało miejsce jeszcze przed cofnięciem zgody.

6. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: Osoby świadczące usługi IT na rzecz Brillance Sp. z.o.o. oraz Pracownicy Brillance Sp. z.o.o.

7. Po zakończeniu korespondencji elektronicznej Pana/Pani dane osobowe zostaną usunięte.

8. W stosunku do Pana/Pani danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do tych danych, prawo przeniesienia danych, prawo uzyskania ich kopi, prawo do domagania się ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia danych przetwarzanych bezpodstawnie.
Z tych praw może Pan/Pani skorzystać:
- składając wniosek bezpośrednio w Biurze Brillance Sp. z.o.o.
- za pomocą przesyłki pocztowej (adres: ul. Królowej Jadwigi 167 B, 30-212 Kraków).
- za pomocą wiadomości e-mail na adres privacy@brillance.pl

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, jednakże odmowa podania danych uniemożliwi korespondencję przy użyciu systemu elektronicznego stosowanego na oficjalnej stronie internetowej Brillance Sp. z o.o.

10. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, o którym mowa w niniejszej informacji, ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do odpowiedniego organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane kontaktowe organu to: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, e-mail: kancelaria@giodo.gov.pl